Hakkımızda

Uzun yıllar çalıştıkları sektörde deneyimlerini birleştirmeye karar veren firma ortaklarımız 2006 yılında SİLVERLAB’ı kurmuşlardır.

Merkezi Almanya’da bulunan şirket Avrupa ve Dünya ile entegre olmuş durumdadır.

Kurulduğu günden beri sektörün gelişmesinde ve yönlenmesinde önemli bir rol üstlenmiştir.

Dünyanın en büyük şirketlerinin, Türkiye’de tercih ettiği iş ortağı olarak, geniş ürün yelpazesi, mühendis kadrosu ve yılların deneyimi ile sektörümüzün ve projelerin tüm gereksinimlerini başarı ile karşılamaktadır.

Firmamız gücünü, sürekli kendini geliştirme ve güncel teknolojiler ile en gelişmiş çözümleri sunma anlayışından almaktadır.

Amacımız

Sektörde sözüne güvenilir, verilen işi en iyi şekilde yapmaya çalışan, çalıştığı kuruluşlar ile iş birliğine önem veren, çalışanlarının katkısı ile başarının daha da artacağına inanan bir kuruluş olmaktır.

  • Yaptığımız her işte önem verdiğimiz ilke şudur;
  • Müşteri memnuniyeti ile kendimizi geliştirmek ve simge olarak seçtiğimiz müşterilerimize verdiğimiz hizmette, toplumsal sorumluluğun bilinci ile her türlü yasal ve mevzuat şartlarına uyum konusunda taviz vermemek.
  • Her sevkiyatımız, bir sonraki sipariş için referans oluşturmalıdır.
  • Çağdaş dünyanın gerektirdiği yenilikleri öğrenmeye ve uygulamaya açık olacağız.
  • Hizmet anlayışımızla, diğer kuruluşlara örnek olmak ve iş ortaklarımıza, müşterilerimize profesyonellik anlayışına dayalı iş ilişkileri kurmak en önemli amacımız olacaktır.