camfi_01 camfi_02 camfi_03 camfi_04
camfi_05 camfi_06 camfi_07 camfi_08
camfi_09 camfi_10 camfi_11 camfi_12
Teknik Özellikler
Aygıt Ölçüleri
Batarya
Batarya ömrü
Sinyal mesafesi
WiFi
Hız
Ağırlık
Yazılım platformu
:
:
:
:
:
:
:
:
3.54 in*1.73 in*1.02 in
1800 mA lithium
6 saat
50 metre
802.11n
150 Mbps
89gr.
IOS 7.0 ve üstü
Android4.0 ve üstü
Windows XP ve üstü
Mac OS X 10.10 ve üstü
Desteklenen kamera modelleri
Tam listesi için tıklayın
Lütfen bu modelleri, kameranın kendi USB kablosu ile bağlayınız.

 

camfi_14 camfi_15 camfi_16
CamFi nedir ?
CamFi, DSLR kameralar için kablosuz uzaktan kontrol cihazıdır. CamFi aygıtını, bir USB kablo ile DSLR kameraya bağladıktan sonra, cep telefonu, PC ya da tablet ile WiFi üzerinden CamFi aygıtına ve aynı zamanda kameranıza uzaktan erişim sağlamış olursunuz. Böylece, kameranızın kontrolünü uzaktan yaparak, görüntüleme, netlik ve çekim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. CamFi, bunun yanı sıra otomatik transfer özelliği ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızın, telefon, PC veya TV üzerinde görüntülemenize de olanak verir. CamFi Canon ve Nikon marka DSLR kameraların birçok modeli ile uyumludur. İçinde, şarj edilebilir lithium ion bataryası mevcut olup, 802.11n WiFi teknolojiyi desteklemektedir ve ayrıca yüksek iletişim hızına ve geniş bir sinyal alanına sahiptir.
Fotoğrafları, çekildiği gibi görüntüleyin
Fotoğraflarınızı görüntülemek için, bir LCD TV kullanabilirsiniz. Böylece görüntüler üzerinde detaylı inceleme yapılabilir. Bu özellik, aynı zamanda size fotoğraf çekimi ile ilgili olarak tecrübe de kazandıracaktır.
Android TV stick desteği CamFi uygulaması küçük bir Android TV stick
veya bir Android TV üzerine yüklenebilir.
Böylece TV setinizi, vizör ve foto oynatıcı
olarak kullanabilirsiniz.SmartView ile raw dosyalarının hızlı transferi Raw dosyaları genel de büyüktür ve WiFi ile transferişlemi zaman alır. SmartView özelliği ile bu süre5 saniyeyi geçmez.CamFi aygıtının “windows client yazılımı” sayesinde,fotoğraflarınızı, çekimden hemen sonra basabilirsiniz.
camsi001camsi002
camsi003
Kablosuz uzaktan yakalama ve canlı görüntü

camfi004Küçük bir vizör yerine, büyük ekranlı bir tablet kullanın.CamFi, Android ve iOS aygıtınızı vizör olarak kullanabilir. Canlı görüntüyü, kablosuz ortamda kameradan aygıtınıza ulaştırır.
Mobil cihazınızı vizör olarak kullanmakla, ilginç görüntüleri, herhangi bir aksaklık yaşamadan kolaylıkla çekebilirsiniz.Bir başka kişiden, fotoğrafınızı çekmesini istemek yerine, CamFi aygıtını kameranıza bağlayıp, mobil cihazınızı da vizör olarak kullanarak bu işlemi kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.DSLR kameraların birçok modeli sadece geri sayım süresi ile çekim
yapmaktadır. CamFi, size çekim süresi ve fotoğraf sayısı ile ilgili olarak geniş bir ayar seçeneği sunmaktadır.

 

Paylaş & İndir
Güzel anlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.Fotoğraf çektiğinizde, onu mobil telefonunuza yükleyip hemen sosyal ağda arkadaşlarınızla paylaşma imkanına sahipsiniz.CamFi, orijinal raw formatındaki fotoğraf dosyalarınızı yüklemenize olanak verir. Böylece tabletiniz üzerinde, düzenleme programı kullanarak bu raw dosyalarını düzenleyebilirsiniz. camfi005